.

.

Попусти
Топла Продажба,За ЈАМАХА 2004 2005 2006 YZF-R1 04 05 06 YZFR1 YZF R1 YZFR1000 Polini Мотоцикл Маска сет (шприц)

Топла Продажба,За ЈАМАХА 2004 2005 2006 YZF-R1 04 05 06 YZFR1 YZF R1 YZFR1000 Polini Мотоцикл Маска сет (шприц)

DEN 10776.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
YZF R1
Објектот Ширина:
23inch
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes
Производи во категоријата