.

.

Попусти
5roles Црна Боја и Восок Јаже 1mm Дијаметар Кожа Канапи Одговара За Белегзии и Ѓердан Материјали за Правење 100yard/улога

5roles Црна Боја и Восок Јаже 1mm Дијаметар Кожа Канапи Одговара За Белегзии и Ѓердан Материјали за Правење 100yard/улога

DEN 546.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
120g
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Бренд Име:
Ainicin
Објектот Должина:
3600inch
Производ Карактеристики:
diy материјали
боја:
Црна / Зелена / Бела / Портокал
is_customized:
Yes
Производи во категоријата