.

.

Попусти
24V DC Автоматско Замав Портата Поотворени За Индустриски И Станбени Портата

24V DC Автоматско Замав Портата Поотворени За Индустриски И Станбени Портата

DEN 5640.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Број На Модел На:
CSD 1108
Бренд Име:
olord
Земја на потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Макс еден лист тежина:
350kg
Макс еден лист ширина:
300cm
Моторни напојување:
24V DC
Номинална моќност:
40 W
DIY Материјали:
Електрични
Производи во категоријата