.

.

Попусти
Нова Бајка Сина Малку Девојки Цвет Девојка Фустани Церемонија Spaghrtti Beading Organza Embroider Бал Свадба

Нова Бајка Сина Малку Девојки Цвет Девојка Фустани Церемонија Spaghrtti Beading Organza Embroider Бал Свадба

DEN 2376.00

Износ
Залиха

Карактеристики

НИ Детето Големина:
Дете-2, Дете-3, Дете-4, Дете-5, Дете-6, Дете-7, Дете-8, Дете-9, Дете-10
Тип На Објект:
Цвет Девојка Фустани
Бренд Име:
XingPuLanEr
Број На Модел На:
FD01
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Оглавник
Ткаенина Тип:
organza
Sleeve Стил:
Шпагети Ремени
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Sequined,Beading
Силуета:
Бал
Вистински Слики:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата