.

.

Попусти
Бесплатен превозот 20packs MAX7219 dot matrix модул модул DIY комплет MAX7219 модул MCU контрола модул во парк добра цена

Бесплатен превозот 20packs MAX7219 dot matrix модул модул DIY комплет MAX7219 модул MCU контрола модул во парк добра

DEN 649.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Производи во категоријата