.

.

Попусти
Трговија на големо 5Pcs/Многу HSP Надградба Делови 106023 06037 Алуминиум Задните Шок Кула RC Модел 1/10 Off Road Кабриолет Baja боева глава Виолетова

Трговија на големо 5Pcs/Многу HSP Надградба Делови 106023 06037 Алуминиум Задните Шок Кула RC Модел 1/10 Off Road

DEN 372.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Број На Модел На:
106023 06037
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Алуминиум легура
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиум Задните Шок Кула
Производи во категоријата