.

.

Попусти
Три Mishki HZX094 16.3*15cm 1-4 парчиња автомобил налепница лав обиколува пантер шема авто автомобил налепници

Три Mishki HZX094 16.3*15cm 1-4 парчиња автомобил налепница лав обиколува пантер шема авто автомобил налепници

DEN 28.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
15cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
HZX094
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Пластични
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
16.3cm
Бренд Име:
Три Mishki
дизајн:
Животните
боја:
црна,бела
meterial:
Винил Decals
Налепница Сместување:
Задните шофершајбната,Автомобил тело,Автомобил прозорецот
дизајн:
лав обиколува пантер шема
Производи во категоријата