.

.

Попусти
Топла 2011 2012 2013 2014 2015 година За JEEP COMPASS Покривот Рек Крстот Железнички Шини Барови Вистински Стил [QP857]

Топла 2011 2012 2013 2014 2015 година За JEEP COMPASS Покривот Рек Крстот Железнички Шини Барови Вистински Стил [QP857]

DEN 3839.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Максимална Тежина Препорака:
50kg
Материјал Тип:
Алуминиум + Пластика
Специјални Функции:
Крстот Железнички Барови
Објектот Тежина:
3.05kg
Бренд Име:
Wotefusi
Производи во категоријата