.

.

Попусти
Autophix OM123 OBD2 Скенер EOBD Авто Код Читач Автомобил Дијагностички Алатка Мотор Скенирање Алатка со Live Датум (Портокал)

Autophix OM123 OBD2 Скенер EOBD Авто Код Читач Автомобил Дијагностички Алатка Мотор Скенирање Алатка со Live Датум

DEN 768.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Француски Јазик Фински,Португалски,Холандски,Германски,Англиски,Шпански,Руски
Верзија На Софтвер:
Верзија V1.10
Бренд Име:
Autophix
Хардвер Верзија:
510500123 РЕВ.2.2
Ажурирање На Софтвер:
No
боја:
Портокал
Објектот Големина:
120x70x22mm
Пакет Големина:
235x175x35mm
г.w.:
На 0,4 kg
OBDII Адаптер:
16PIN
Работен напон:
12v
Температурата На Работа:
Од 0 до 60°C (32 до 140 С°)
Температура на чување:
-20 до 70°C (-4 да 158 С°)
сертификација:
CE FCC ROHS
Производи во категоријата