.

.

Попусти
LMS350GF08 3.5 целосна lcd екранот со допир digitizer за TOMTOM ЕДЕН V3

LMS350GF08 3.5 целосна lcd екранот со допир digitizer за TOMTOM ЕДЕН V3

DEN 480.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Wisecoco
Големина:
3.5''
КОЛИЧИНА:
2000pcs
Преглед Димензија:
76.9*63.9 mm(WxH)
Интерфејс иглички:
71 иглички
Производи во категоријата