.

.

Попусти
Голем Попуст 16pcs/многу RGBW Рамен Led Par Светлина 70W DMX 4/8 Chs dj Мега Quadpar Профил Седат Рамен Дизајн Моќ ВО & OUT 7x12W Led диоди

Голем Попуст 16pcs/многу RGBW Рамен Led Par Светлина 70W DMX 4/8 Chs dj Мега Quadpar Профил Седат Рамен Дизајн Моќ

DEN 18240.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
TP-P07A
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Име на производ:
7x12W Рамен Led Par Светлина
LED КОЛИЧИНА:
7 компјутери 12W за 4IN 1 LED СВЕТИЛКА.
Напон:
AC110-240V 50/60Hz
моќност:
90W
Боја емитуваат:
RGBW боја мешање 4in1
Функција:
Висока моќност миење ефект
DMX канали:
4/8 канали
Начин на пакување:
картонска кутија со пена во внатрешноста
сертификација:
CE
Производ гаранцијата време:
1 година
Производи во категоријата