.

.

Попусти
Кинески стариот порцелански вазна со сини и бели порцелански

Кинески стариот порцелански вазна со сини и бели порцелански

DEN 863.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Фенг Шуи
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Производи во категоријата