.

.

Попусти
Трговија на големо 4Pairs/Многу 166004 06038 Алуминиум Надградба Шок Апсорбер 1/10 Скала За HSP Baja Nitro Power Off Road Кабриолет Backwash

Трговија на големо 4Pairs/Многу 166004 06038 Алуминиум Надградба Шок Апсорбер 1/10 Скала За HSP Baja Nitro Power Off

DEN 381.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
166004 06038
Технички параметри:
Вредност 10
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Шок Апсорбер
Материјал:
Алуминиум легура
Производи во категоријата