.

.

Попусти
Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за LEXAND S4A3 Pallada/S5A4 Аргон/S5A1 Callisto/S5A3 Capella/S5A2 Oberon/Callisto

Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за LEXAND S4A3 Pallada/S5A4 Аргон/S5A1 Callisto/S5A3

DEN 239.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Најлон ткаенина
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Едноставен,Спортски
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
3.5-6
Компатибилен Бренд:
LEXAND
Стил:
Универзална Случај, Спортска Торба,Торба Случај,Торбичка Случај,
боја:
Црна,Црвена,црвена Роза,Зелена,Темно сива,Светло сива,Темно сина,Светло сина
Тип:
Случај,Маска,Coque,Capa,Fundas,Торба,Додаток
Материјал:
Најлон ткаенина
одговара 1:
за LEXAND S4A4 Неонски/S4A1 Вега/S4A5 Кислород/S4A2 Irida Случај
Се вклопат 2:
за LEXAND S4A3 Pallada/S5A4 Аргон/S5A1 Callisto/S5A3 Capella Случај
Одговара 3:
за LEXAND S5A2 Oberon/Callisto Случај
Производи во категоријата