.

.

Попусти
QITAI 21Pcs/7 Многу Модел Дрво Декорација шпански Зборови Писма Занаетите Подарок Креативност Декорација DIY Дрвени Зборови Wf267

QITAI 21Pcs/7 Многу Модел Дрво Декорација шпански Зборови Писма Занаетите Подарок Креативност Декорација DIY Дрвени

DEN 348.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
писма
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
QITAI
Големина 1:
8.3cmx3cm
Големина 2:
8.1cmx3.7cm
Големина 3:
8.2cmx2.6cm
Големина 4:
8CMX2.7CM
Големина 5:
7.5cmx2.9cm
големина 6:
8.1cmx4.1cm
Големина 7:
7.7cmx2.7cm
дрвени букви:
scrapbooking
Орнаментика:
дрвени букви за декорација
Топла продажба:
глобалната шопинг фестивал 2017
Производи во категоријата