.

.

Попусти
Нова Топ Жешка! DEXP Ixion ML150 Amper М Случај,5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Ултра-тенки Кожни Луксузен Телефон Додатоци

Нова Топ Жешка! DEXP Ixion ML150 Amper М Случај,5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет Ултра-тенки Кожни Луксузен

DEN 102.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
DEXP
боја:
Црна, сина, златна, црвена Роза, Розова
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај за DEXP Ixion ML150 Amper M
Производи во категоријата