.

.

Попусти
5D DIY Круг Дијамант Сликарство Черепот Волшебникот Целосна Вежба Везови Крстот Бод Кристал Оркестарот Везана Цртан филм Мозаик

5D DIY Круг Дијамант Сликарство Черепот Волшебникот Целосна Вежба Везови Крстот Бод Кристал Оркестарот Везана Цртан

DEN 156.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Бренд Име:
fuyun
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
алатка:
Точка вежба пенкало,Здодевни кал,сад
реден број:
SM280
колекции во собата:
Алатки,Доволно Смола Дијаманти ,Печатени HD Платно
Ракотворби Тип:
Недовршениот Дијамант Везови
Други Име на Дијамант Везови:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Други Име на Дијамант Сликарство:
Дијамант Мозаик & Мушка Слика
Дијамант Тип:
3D Рубикова Животинско Круг Дијамант
Примена:
Ѕидот Налепници Дома Декорација & Подарок & Играчка
Декорација Место:
Спалната соба & Дневна соба & Канцеларија
силна точка:
Брз паста дијаманти/Многу може да учествува/Лесно да се научат
Производи во категоријата