.

.

Попусти
Бесплатен превозот, нови и оригинални за нико D800 СТРАНА ГУМА ЕДИНИЦА 1H998-331

Бесплатен превозот, нови и оригинални за нико D800 СТРАНА ГУМА ЕДИНИЦА 1H998-331

DEN 830.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
D800
Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Посебна Карактеристика:
Никој
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Фокусна Должина:
36mm
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
надворешен блиц:
Yes
Чување Тип:
SD Картичка
Бренд Име:
youe блескаше
Стабилизација На Слика:
Yes
Тип:
Dslr фото
Дисплеј Тип:
Не-touch
Тип На Батерија:
Батерија На Пакет
видео фотографирање:
Yes
Како Одраз Уред:
Pentaprism
Мегапикселна:
> 20.0 ПРАТЕНИК
Крајната Резолуција:
640*480
Посебна Карактеристика:
Евтини камера
Датум На Издавање:
2010Year
Производи во категоријата