.

.

Попусти
4280002100 4280002190 LRS02709 НОВИ СТАРТЕР МОТОР ЗА МЛАДЕНЧЕ КАДЕТСКАТА Yanmar 2008-2012

4280002100 4280002190 LRS02709 НОВИ СТАРТЕР МОТОР ЗА МЛАДЕНЧЕ КАДЕТСКАТА Yanmar 2008-2012

DEN 1920.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
INPOST
Објектот Должина:
26cm
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Тежина:
5kg
Производителот Дел Број:
YA-119717-77010
Материјал Тип:
Алуминиум,Бакар,Челик
Објектот Висина:
23cm
Осветленост Дел Број:
LRS2709, 11951577010
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Другиот Дел Број:
4280002100, 4280002190
Поставување на Возило:
моторот
Производство Дел Број:
YA-119717-77010
Осветленост Дел Број:
YA119717-77010, YM119515-77010
Напон:
12V
Kilowatt:
1.1 KW
Заби:
9T
Услуга:
OEM/Замена
Ротација:
CW
Гаранција за квалитет:
24 месеци
Состојба:
Нови
Производи во категоријата