.

.

Попусти
QITAI 21 Компјутери/7 Многу Модел Дрво шпански Зборови Писма Занаетите Дома Декорација DIY Креативност Дрвени Зборови ги Красат Ѕид Wf268

QITAI 21 Компјутери/7 Многу Модел Дрво шпански Зборови Писма Занаетите Дома Декорација DIY Креативност Дрвени Зборови

DEN 348.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
писма
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
QITAI
Големина 1:
7.8cmx3.8cm
Големина 2:
7.3cmx4.1cm
Големина 3:
7.7cmx3.2cm
Големина 4:
7.7cmx2.7cm
Големина 5:
8.2cmx3.3cm
големина 6:
8.1cmx3cm
Големина 7:
8cmx3.1cm
Декорација:
дрвени букви
knutselen:
дрвени букви за декорација
Топла продажба:
глобалната шопинг фестивал 2017
Производи во категоријата