.

.

Попусти
YKSPACE трговија на Големо 20Pcs Мека TPU Пред Назад Целосно Покривање Екран Заштитник Нано-обложена филм За iPhone 6 6S 7 8 Плус 7Plus X

YKSPACE трговија на Големо 20Pcs Мека TPU Пред Назад Целосно Покривање Екран Заштитник Нано-обложена филм За iPhone

DEN 456.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone X, За iPhone 8 Плус
Материјал:
Напред, Назад (Половина Поклопец), Направете Резервна (Full Капак)
Употреба:
Мобилен Телефон
Тип:
Полно Тело, Филм
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone X,iPhone 7
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
YKSPACE
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Функција:
Анти нула / анти удар
Материјал:
TPU
Производи во категоријата