.

.

Попусти
За Huawei Чест 5C 7 7I Телефон Случај P8 P9 Лајт Плус G9 Покрие Колега 7 8 Транспарентен Школка Мек Силикон Железничката Шема на Кожата

За Huawei Чест 5C 7 7I Телефон Случај P8 P9 Лајт Плус G9 Покрие Колега 7 8 Транспарентен Школка Мек Силикон Железничката

DEN 70.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
за Huawei Чест 5C, за Huawei P9 Лајт, за Huawei P9 Плус, за Huawei Чест 7, за Huawei Чест 7I, за Huawei Колега 7, за Huawei Колега 8, за Huawei P8, за Huawei P8 Лајт, за Huawei P9
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
5.0-6.0 Inch
Фото Број:
HW-6166
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Мек Силикон
Функција:
Железничката Шема На Кожата
Функција:
Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Стил:
Моден Стилски Домот Неверојатен Мобилен Телефон Случај
Поддршка ( 1 ):
За Huawei Чест 5C / 7/ 7i
Поддршка ( 2 ):
За Huawei Колега 7 / Mate 8
Поддршка ( 3 ):
За Huawei P8 / P8 Лајт
Поддршка ( 4 ):
За Huawei P9 / P9 Лајт / P9 Плус
Продажба Начин:
промет на големо и промет на мало со
Производи во категоријата