.

.

Попусти
10 парчиња/многу Ткаат Јаже Нараквици Керамички Монистра Синџир Ткаенината Алки Жени Мажи Сребро Шарм Wristbands Накит Додатоци

10 парчиња/многу Ткаат Јаже Нараквици Керамички Монистра Синџир Ткаенината Алки Жени Мажи Сребро Шарм Wristbands Накит

DEN 215.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Должина:
CM
боја:
шарени Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Производи во категоријата