.

.

Попусти
Спортски Слика Дизајн Полски Печатење Печат Образец Кошарка & Резултат Помине Уметност Печат Плочи Од Нерѓосувачки Челик Алатки

Спортски Слика Дизајн Полски Печатење Печат Образец Кошарка & Резултат Помине Уметност Печат Плочи Од Нерѓосувачки

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Дефиниција
Тежина:
18g
Шаблон Тип:
Печат
Број На Модел На:
012
Големина:
7CM*8CM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
AriesLibra
Количина:
1pc
Име на производ:
помине уметност печат
Производ Единица:
pc
Опис На Производот:
помине уметност печат плоча
Употреба:
Помине Уметност
ноктите плоча печат:
печат лак
ноктите печат плоча:
помине помине печат
печат лак:
ноктите печат обрасци
Производи во категоријата