.

.

Попусти
Нова Мода Есен Зима Жените Дебели Златни Сомот Суичери Долг Ракав Маскирани Pullovers Краток Лабава Блузи Streetwears WZ178

Нова Мода Есен Зима Жените Дебели Златни Сомот Суичери Долг Ракав Маскирани Pullovers Краток Лабава Блузи Streetwears

DEN 1363.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Ткаенина Тип:
Velour
Број На Модел На:
Жените Руно WZ178
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Тежина:
600g
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
ECTIC
Сезоната:
Есен,Зима
Стил:
Повик,Сите натпревар,Мода,BF,корејската Верзија,Гроздобер
Производи во категоријата