.

.

Попусти
48pcs по поставите Боја пластични бисер игла Pin круши во облик на монистра игла листовите боја бисер игла компас

48pcs по поставите Боја пластични бисер игла Pin круши во облик на монистра игла листовите боја бисер игла компас

DEN 156.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Вез
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата