.

.

Попусти
За Samsung Галакси J3 J5 J7 Година Телефон Случај S4 S6 S7 Работ Плус Школка C5 C7 Транспарентен Капак Мек Силикон Пепел Патот Шема На Кожата

За Samsung Галакси J3 J5 J7 Година Телефон Случај S4 S6 S7 Работ Плус Школка C5 C7 Транспарентен Капак Мек Силикон

DEN 70.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
за Galaxy S4, за Галакси S6, за Галакси S6 Работ, за S6 Работ Плус, за Галакси S7, за Галакси S7 Работ, за Галакси C5 C5000, за Галакси C7 C7000, за Галакси J7 J7009, за J7 2016 Година J7109, за Галакси J5 J5008, за J5 2016 Година J5108, за J3 2016 Година J3109
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија,Галакси S7 Работ,Галакси C5
Големина:
4.3-5.7 Inch
Фото Број:
S-S&C&J-6173
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Мек Силикон
Функција:
Пепел Патот Шема На Кожата
Поддршка ( 1 ):
За Samsung Галакси J3 (2016 Година) J3109
Поддршка ( 2 ):
За Samsung Галакси J5 J5008 / J5 (2016 Година) J5108
Поддршка ( 3 ):
За Samsung Галакси J7 J7009 / J7 (2016 Година) J7109
Поддршка ( 4 ):
За Samsung C5 / C7
Поддршка ( 5 ):
За Samsung Galaxy S4
Поддршка ( 6 ):
За Галакси S6 / S6 Edge / S6 Работ Плус
Поддршка ( 7 ):
За Галакси S7 / S7 Работ
Производи во категоријата