.

.

Попусти
Природен Килибар Додатоци Тока Восок Затворач Ѓердан Хривнија Скриени Затворач Со Тока Тема Clasps За Килибар Накит

Природен Килибар Додатоци Тока Восок Затворач Ѓердан Хривнија Скриени Затворач Со Тока Тема Clasps За Килибар Накит

DEN 30.72

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
0.05g
Објектот Должина:
1.4cm
Објектот Висина:
0.7cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Број На Модел На:
DY5635
Производ Карактеристики:
Безбедност затворач
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Големина:
None
Материјал:
Никој
Производи во категоријата