.

.

Попусти
KONGDY Тигар Balm Гипс 7*10 cm Трансдермална Вратот Болка Печ 10 Парчиња/1Bag Билни Болка Ослободување на Подлога Патент Торба Мускулите Масажа

KONGDY Тигар Balm Гипс 7*10 cm Трансдермална Вратот Болка Печ 10 Парчиња/1Bag Билни Болка Ослободување на Подлога

DEN 40.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Број На Модел На:
Билни Болка Ослободување Печ
Бренд Име:
KONGDY
Материјал:
Не-плетени
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Iterm:
Билни Болка Ослободување Печ
Примена:
Телото
Главните состојки:
Далеку инфрацрвена керамички во прав
Функција:
Привремено олеснување на болки и болки
Карактеристики:
Силен продор брзо дејствување
Употреба:
Надворешна употреба само
Пакување:
10 парчиња во една торба
Рок На Траење:
3 Години
Производи во категоријата