.

.

Попусти
100PCS 730NM 3W Далеку Црвени LED Далеку Инфрацрвена LED 3W 720NM IR LED Диоди За Проектот DIY

100PCS 730NM 3W Далеку Црвени LED Далеку Инфрацрвена LED 3W 720NM IR LED Диоди За Проектот DIY

DEN 1920.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Wattage:
Bare Led, With 20mm Star PCB, With 16mm Star PCB
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Повод:
Градина
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
HotRed
Напон:
1.5-1.7V
Температура На Боја:
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000H
Број на LED Чип:
1 buc
Зрак Агол(°):
120°
База Тип:
ништовни
Должина:
0
Тип На Објект:
LED Светилки
Производи во категоријата