.

.

Попусти
1000 Парчиња PC DC Фан 50mm, 5cm Сребрен Тон ПРОЦЕСОРОТ Скара Заштитник Метал Прст Guard

1000 Парчиња PC DC Фан 50mm, 5cm Сребрен Тон ПРОЦЕСОРОТ Скара Заштитник Метал Прст Guard

DEN 4511.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
50mm, вентилатор, грил-1000P
Бренд Име:
gdstime
is_customized:
Yes
Тип:
вентилатор, грил
Големина:
50x50mm
боја:
Сребро.
користат за:
50mm фан
Материјал:
Метал
Точка име :
Вентилатор, Грил Маска
Број На Модел На:
pc вентилатор, грил
Тип На Објект:
метал вентилатор, грил
Модел:
Вентилатор, Грил Заштитник
Производи во категоријата