.

.

Попусти
Легура Мушка Рамки, Плоштад, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, Антички Сребрен, за 17mm долго, 17mm широк, дебелина 3мм, дупка: 1mm

Легура Мушка Рамки, Плоштад, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, Антички Сребрен, за 17mm долго, 17mm широк, дебелина

DEN 1336.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
EA566Y
Објектот Тежина:
921g
Производ Карактеристики:
Плоштад
Материјал:
Метал
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Монистра
единица:
500pcs
Материјал:
Легура
Производи во категоријата