.

.

Попусти
Топла Продажба,Црвен пламен обтекател За Јамаха 2009 2010 2011 YZF-R1 YZFR1 09 10 11 YZFR1000 YZF R1 мото делови (шприц)

Топла Продажба,Црвен пламен обтекател За Јамаха 2009 2010 2011 YZF-R1 YZFR1 09 10 11 YZFR1000 YZF R1 мото делови (шприц)

DEN 11016.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
ROKALAM
Објектот Ширина:
23inch
Објектот Висина:
55inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
Име На Модел:
YZF R1
Објектот Должина:
33inch
Motobike Направи:
Јамаха
is_customized:
Yes
Производи во категоријата