.

.

Попусти
TB-FMA Airsoft Додатоци Практични 4Q Серија Shotshell Превозникот Сребро Четири бои Б.К/BL/SV/ЦРВЕНА TB1072

TB-FMA Airsoft Додатоци Практични 4Q Серија Shotshell Превозникот Сребро Четири бои Б.К/BL/SV/ЦРВЕНА TB1072

DEN 487.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
TB-FMA
Број На Модел На:
TB1072
Тип:
Shotshell Превозникот
клучен збор:
Shotshell Превозникот Airsoft
клучни зборови 1:
Airsoft Shotshell
клучен збор 2:
airsoft додатоци
клучен збор 3:
Shotshell Превозникот
клучни зборови 4:
Превозникот Shotshell
Производи во категоријата