.

.

Попусти
Мотоцикл CNC Алуминиум Еден Сет Обтекател тело работа Завртки Завртки За DUCATI ЧУДОВИШТЕ M400 M600 M620 M750 M750IE M900

Мотоцикл CNC Алуминиум Еден Сет Обтекател тело работа Завртки Завртки За DUCATI ЧУДОВИШТЕ M400 M600 M620 M750 M750IE

DEN 828.48

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
црна, Златна, Портокалова, Сребрена, Црвена, зелена, Сина
Бренд Име:
LANQIAN
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
RH-FB-001
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бои:
сино/портокал/црна/зелена/gold/red/сребрена
Функција:
Мотоцикл Обтекател тело работа Завртки Завртки
Fitment:
за универзален мотор
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Количина:
1 сет
Име На Модел:
RH-FB-001
Е Прилагодена:
Yes
пакет mail:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Производи во категоријата