.

.

Попусти
2 Парчиња PC DC Фан 60mm 6cm Сребрен Тон ПРОЦЕСОРОТ Скара Заштитник Метал Прст Guard

2 Парчиња PC DC Фан 60mm 6cm Сребрен Тон ПРОЦЕСОРОТ Скара Заштитник Метал Прст Guard

DEN 83.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
gdstime
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
Никој
Број На Модел На:
60mm вентилатор, грил-2P
is_customized:
Yes
Тип:
вентилатор, грил
Големина:
60x60mm
боја:
Сребро.
користат за:
60mm фан
Материјал:
Метал
Точка име :
Вентилатор, Грил Маска
Број На Модел На:
pc вентилатор, грил
Тип На Објект:
метал вентилатор, грил
Модел:
Вентилатор, Грил Заштитник
Производи во категоријата