.

.

Попусти
Црвено Јаже Beaded Нараквици Multilayer Ткаат Синџир Керамички Монистра Ткаенината Накит Мода Шарм Wristbands Жени Мажи Накит

Црвено Јаже Beaded Нараквици Multilayer Ткаат Синџир Керамички Монистра Ткаенината Накит Мода Шарм Wristbands Жени

DEN 60.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Должина:
CM
боја:
шарени
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Производи во категоријата