.

.

Попусти
2018 Жените Велосипедизам Велосипед Велосипед Mountaion MTB Шорцеви ЛИГАВЧЕ долна облека Undershorts Компресија Хулахопки Шорцеви кул 3D max поместена

2018 Жените Велосипедизам Велосипед Велосипед Mountaion MTB Шорцеви ЛИГАВЧЕ долна облека Undershorts Компресија Хулахопки

DEN 325.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
Lycra,Полиестер
Функција:
Анти-пот,Брз Сува
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
долна облека-2
Бренд Име:
Zealtoo
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Пол:
човекот/жената
Спорт Тип:
Велосипедизам / Велосипеди /Спортски Велосипед
подлога:
сунѓерот перница
Производи во категоријата