.

.

Попусти
SIM900 GPRS/GSM Shield Развој Одбор Quad-Band Модул за arduino Компатибилен со УНО МЕГА 2560 850/900/1800/1900 MHz

SIM900 GPRS/GSM Shield Развој Одбор Quad-Band Модул за arduino Компатибилен со УНО МЕГА 2560 850/900/1800/1900 MHz

DEN 311.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
SIM900
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Излез Тип На:
Pls проверете опис
Производи во категоријата