.

.

Попусти
моден lychee Нов Бренд Дизајнер Метал Класичен Mens Вратоврска Клипови Вратоврска Елегантен Затворач Вратоврска Бар Тон Бар За Свадба

моден lychee Нов Бренд Дизајнер Метал Класичен Mens Вратоврска Клипови Вратоврска Елегантен Затворач Вратоврска Бар

DEN 78.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
-
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
моден lychee
Производи во категоријата