.

.

Попусти
Алуминиум Пред Горниот Суспензија Рака 2P L/R L959-05 За WLtoys L959 L969 L979 K959 1/12 РК Автомобил Надградба Делови

Алуминиум Пред Горниот Суспензија Рака 2P L/R L959-05 За WLtoys L959 L969 L979 K959 1/12 РК Автомобил Надградба Делови

DEN 252.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
L959-05
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
суспензија за рака
Производи во категоријата