.

.

Попусти
Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот за Ауди А5 S5 Седан 4Door 2012- Авто Подигање Усна Налепница Крило Автомобил Додатоци

Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот за Ауди А5 S5 Седан 4Door 2012- Авто Подигање Усна Налепница Крило

DEN 3764.88

Износ
Залиха

Карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A5
А5-Година:
2012
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Модел Година:
2012 2013 2014 2015
Име На Модел:
SZML-XM060
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
116cm
Објектот Ширина:
17cm
Објектот Висина:
3.3cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Задниот Спојлер за Ауди А5 S5
Производителот Дел Број:
на задното крило
Осветленост Дел Број:
карбонски влакна задниот спојлер
Другиот Дел Број:
Задните Трупот Капак спојлер Крило
Земја/Регион на Производство:
Задните трупот усна крило
Поставување на Возило:
задниот капак на багажникот
Тип На Објект:
Спојлери
Автомобил модел:
за Audi A5 S5 Седан 4Door 2012-2016
Година:
2012-2016
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Површина:
Shinning и мазни
Функција:
Мала тежина
степен:
УВ Заштита
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Лепило Лента да се држиме за
Производи во категоријата