.

.

Попусти
Електрични Ласерски Акупунктура машина Магнет Терапија инструмент Акупунктура Пенкало Точка Детектор на Акупресурата Лице

Електрични Ласерски Акупунктура машина Магнет Терапија инструмент Акупунктура Пенкало Точка Детектор на Акупресурата

DEN 320.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Multi Size SML
Примена:
Телото
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
електронски акупунктура пен
Објектот:
електронски акупунктура пен
Пакет:
Еден Пенкало со Две Глави
Употреба:
Acupucnture
Големина:
15*10*8CM
Батеријата:
Не Се Вклучени
Сертификат:
CE & ISO
Својства :
Електронските Апарати За Медицина
Функција:
Меридијанска Активен/Болка Терапија
Тип:
електронски акупунктура пен
Применливи сцена:
Само За Болници, Домови, Институции Убавина
Производи во категоријата