.

.

Попусти
Сјајна Ласерски Помине Сјајот Holographic Помине Пигмент Магија Шарени Прав Ноктите Уметност DIY Нокти УВ Совет Прашина Помине Совети Декорација

Сјајна Ласерски Помине Сјајот Holographic Помине Пигмент Магија Шарени Прав Ноктите Уметност DIY Нокти УВ Совет Прашина

DEN 28.08

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
N101, N32, N47, N49, N53, N54, N55, N56, N57, N58
НЕТО-WT.:
5g
Број На Модел На:
Ласерски Сјај
Материјал:
акрилик во прав
Количина:
1
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Бренд Име:
EchiQ
целосна или не:
не полна теглата
Производи во категоријата