.

.

Попусти
OEEKOI Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Nodis ND-508/НД-555/НД-501i/НД-501/НД-507/НД-503/НД-502/НД-500/НД-570

OEEKOI Мулти-Функција Спојувалка за Каиш Спортска Торба Торбичка Случај за Nodis ND-508/НД-555/НД-501i/НД-501/НД-507/НД-503/НД-502/НД-500/НД-570

DEN 239.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Најлон ткаенина
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Едноставен,Спортски
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
3.5-6
Компатибилен Бренд:
Nodis
Стил:
Универзална Случај, Спортска Торба,Торба Случај,Торбичка Случај,
боја:
Црна,Црвена,црвена Роза,Зелена,Темно сива,Светло сива,Темно сина,Светло сина
Тип:
Случај,Маска,Coque,Capa,Fundas,Торба,Додаток
Материјал:
Најлон ткаенина
одговара 1:
за Nodis ND-320/НД-401/НД-351/НД-400i/НД-400/SN-07 ВИСОКИ ТЕНОК Случај
Се вклопат 2:
за Nodis SN-SMART/НД-504/НД-471/НД-470/НД-450/НД-420/НД-505 Случај
Одговара 3:
за Nodis ND-501i/НД-501/НД-507/НД-503/НД-502/НД-500/НД-570 Случај
Одговара 4:
за Nodis ND-508/НД-555 Алфа Случај
Производи во категоријата