.

.

Попусти
БС-5733 Преносни ЕУ Plug на велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер за Напојување Приклучок за Патување Конвертор со Осигурач

БС-5733 Преносни ЕУ Plug на велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер за Напојување Приклучок за Патување Конвертор со Осигурач

DEN 69.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Стандард:
Други
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
БС-5733
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Номинална Напон:
250V
Номинална Струја:
2.5
WIFI:
No
Места Број:
1
Заштита Од Преоптоварување:
No
Бренд Име:
haweel
Тип:
Адаптер
Производи во категоријата