.

.

Попусти
Sedrinuo A/W Мода Две Парче Tracksuits Панталони Долг Ракав Дуксери Суичери Памук Култури Блузи Лабава Обичните Црни Тренерки

Sedrinuo A/W Мода Две Парче Tracksuits Панталони Долг Ракав Дуксери Суичери Памук Култури Блузи Лабава Обичните Црни

DEN 695.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Број На Модел На:
7546
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
680
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук
Пол:
Жените
Боја Стил:
Natrual
Сезоната:
2017 Пролет&Есен&Зима
Големина:
S,M,L
Количина:
Две Парче Сет
боја:
Црвена,Црна,Сива,Каки,Зелена
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sweatsuits жени:
2017 tracksuits,дуксери жени
суичери,жените дуксери суичери:
спорт одговараат на жените
sweatshirt жени:
дуксери жени
Производи во категоријата