.

.

Попусти
BOAOSI 1x Грешка Бесплатен Бекап-Обратна Светлина 1156 p21w КРИ Чип За peugeot 307 206 2008 207 308 4008 508 5008 за 301 2014

BOAOSI 1x Грешка Бесплатен Бекап-Обратна Светлина 1156 p21w КРИ Чип За peugeot 307 206 2008 207 308 4008 508 5008

DEN 132.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Peugeot Модел:
207
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Температура На Боја:
6000K
Објектот Тежина:
10g
Бренд Име:
BOAOSI
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Тип На Објект:
Обратна Светла
Име На Модел:
BAS0034
Wattage:
10w
Lumens:
600lm
автомобил модел 1:
За peugeot 307 206 2008 207 308
автомобил модел 2:
За peugeot 4008 508 5008
автомобил модел 3:
За peugeot 301 2014
Напон:
12V
Година:
Нови
Производи во категоријата