.

.

Попусти
Нови Оригинални NMB 1608KL-04W-B56 DC12V 0.21 40*40*20MM 4CM за контрола на температурата на ладење вентилатор

Нови Оригинални NMB 1608KL-04W-B56 DC12V 0.21 40*40*20MM 4CM за контрола на температурата на ладење вентилатор

DEN 360.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Волумен На Воздух:
30CFM
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бучава:
25dBA
Примена:
Компјутер Случај
моќност:
1.56 W
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Фан Живот:
50000 часа
Бренд Име:
NMB
Број На Модел На:
1608KL-04W-B56
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
4020
Производи во категоријата