.

.

Попусти
Бургундија монистра женски модели камен гранат хривнија корејски едноставна личност една нараквици>>>сребро за жени

Бургундија монистра женски модели камен гранат хривнија корејски едноставна личност една нараквици>>>сребро за жени

DEN 407.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Број На Модел На:
AAAA
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Производи во категоријата